• Parlamentarier*innen

    Jean-Luc Addor, UDC, VS
    Matthias Aebischer, SP, BE

    Céline Amaudruz, UDC, GE

    Gerhard Andrey, Grüne, FR
    Christine Badertscher, Grüne, BE
    Angelo Barrile, SP, ZH
    Marianne Binder-Keller, CVP, AG
    Prisca Birrer-Heimo, SP, LU
    Pirmin Bischof, CVP, SO
    Frédéric Borloz, PLR, VD

    Daniel Brélaz, Les Verts, VD

    Christine Bulliard-Marbach, PDC, FR
    Martin Candinas, CVP, GR
    Isabelle Chevalley, vert'libéral, VD
    Katja Christ, Grünliberale, BS
    Christophe Clivaz, Les Verts, VS
    Damien Cottier, PLR, NE
    Brigitte Crottaz, Parti socialiste, VD
    Jacqueline de Quattro, PLR, VD
    Denis de la Reussille, POP/PDT, NE
    Erich Ettlin, CVP, OW
    Alex Farinelli, PLR, TI
    Yvonne Feri, SP, AG
    Fabien Fivaz, Les Verts, NE
    Beat Flach, GLP, AG
    Claudia Friedl, SP, SG
    Tamara Funiciello, SP, BE
    Johanna Gapany, PLR, FR
    Balthasar Glättli, Grüne, ZH
    Ida Glanzmann-Hunkeler, CVP, LU
    Andrea Gmür-Schönenberger, CVP, LU

    Edith Graf-Litscher, SP, TG

    Corina Gredig, Grünliberale, ZH

    Jean-Paul Gschwind, PDC, JU

    Nik Gugger, EVP, ZH

    Barbara Gysi, SP, SG

    Greta Gysin, Grüne, TI
    Brigitte Häberli-Koller, CVP, TG
    Peter Hegglin, CVP, ZG
    Eva Herzog, SP, BS
    Lorenz Hess, BDP, BE
    Ruth Humbel, CVP, AG
    Baptiste Hurni, PS, NE
    Beat Jans, SP, BS
    Charles Juillard, PDC, JU
    Sidney Kamerzin, CVP, VS
    Delphine Klopfenstein Broggini, Les Verts, GE
    Philipp Kutter, CVP, ZH
    Martin Landolt, BDP, GL
    Christian Levrat, PSS, FR
    Sandra Locher Benguerel, SP, GR
    Christian Lohr, CVP, TG
    Jörg Mäder, Grünliberale, ZH
    Vincent Maitre, PDC, GE
    Marianne Maret, PDC, VS
    Min Li Marti, SP, ZH
    Samira Marti, SP, BL
    Nadine Masshardt, SP, BE
    Lisa Mazzone, Les Vert.e.s, GE
    Mattea Meyer, SP, ZH
    Sophie Michaud Gigon, Les Verts, VD
    Fabian Molina, SP, ZH
    Stefan Müller-Altermatt, CVP, SO

    Martina Munz, SP, SH

    Gerhard Pfister, CVP, ZG

    Valérie Piller Carrard, Parti socialiste, FR
    François Pointet, vert'libéral, VD
    Léonore Porchet, Les Vert.e.s, VD
    Katharina Prelicz-Huber, Grüne, ZH
    Jon Pult, SP, GR
    Fabio Regazzi, PPD, TI
    Mathias Reynard, PS, VS
    Beat Rieder, CVP, VS
    Benjamin Roduit, PDC, VS
    Marco Romano, PPD, TI
    Marie-France Roth Pasquier, PDC, FR
    Regula Rytz, Grüne, BE
    Barbara Schaffner, Grünliberale, ZH
    Ursula Schneider Schüttel, SP, FR
    Priska Seiler Graf, SP, ZH
    Heinz Siegenthaler, BDP, BE
    Simon Stadler, CVP, UR
    Bruno Storni, Partito Socialista, TI
    Marianne Streiff, EVP, BE
    Lilian Studer, EVP, AG
    Michael Töngi, Grüne, LU
    Nicolas Walder, Les Verts, GE
    Flavia Wasserfallen, SP, BE
    Laurent Wehrli, PLR, VD
    Manuela Weichelt-Picard, Grüne, ZG
    Cédric Wermuth, SP, AG
    Felix Wettstein, Grüne, SO
    Priska Wismer-Felder, CVP, LU
    Benedikt Würth, CVP, SG
    Roberto Zanetti, SP, SO